БОЈЛЕР GORENJE TGR 50 N - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

БОЈЛЕР GORENJE TGR 50 N

Gorenje
Нема инфо.

Енергетска класа: C
Енергетска ефикасност на загревање на водата nwh: 36
Потрошувачка на енергија kWh/24h: 6,69 kWh
Прилагодување на температурата на термостатот: Eco
Волумен: 47,5L
Број на одводни места: 2 или повеќе
Начин на монтажа: Вертикално на ѕид
Работен притисок: 6 bar
Материјал на котелот: Челичен емајлиран лим
Заштитна анода: Магнезиум
Регулација на температурата: Електромеханичка
Термометар: Биметален
Заштита од замрзнување: Да
Индикатор за работа на електричниот грејач: Да
Број на грејачи: 1
Моќност: 2.000W
Температурни загуби (kWh/24)-вертикална монтажа: 1,32 kWh/24
Димензии (ШxВxД): 45,4x57x46,1cm
Нето тежина на апаратот: 16,5kg

8,290ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница