Вградна рерна Gorenje BO725E10XK - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Вградна рерна Gorenje BO725E10XK

Gorenje
Нема инфо.

Механички часовник за исклучување
Енергетска класа: A
Димензии (ШxВxД): 59,7 × 59,5 × 54,7 cm

15,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница