ВГРАДEНА РЕРНА БОШ ХБА74Р252Е - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

ВГРАДEНА РЕРНА БОШ ХБА74Р252Е

Нема инфо.

Фурна за вградување
Капацитет на фурната: 57L
Енергетска класа А
Мултифункционална
LCD дисплеј
Механички команди
Грил
Вентилатор
Максимална температура 270°С
Електронски тајмер
Телескопски решетки
Тројно стакло на вратата
Каталитичка самочистечка внатрешност

33,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.