ВГРАДEНА РЕРНА БОШ ХБН531С1Ф - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

ВГРАДEНА РЕРНА БОШ ХБН531С1Ф

1 Продажби

Вградна независна рерна
Капацитет: 67 литри
Енергетска класа: А-20% (0.79 kWh)
XXL рерна со GranitEmail
Мултифункционална 3D рерна (овозможува печење на 3 нивоа)
8 програми за печење
Дисплеј на кој може да се подесува саат, аларм, тајмер
EcoClean облога
Прецизно регулирање на температурата 30 – 270°C
Емајлирана внатрешност
Брзо загревање на рерната
Стаклото на вратата може да се вади за полесно чистење
Сигурносна брава за деца (може да се заклули)
Приклучна снага: 2.9 kW
Должина на кабелот: 1м
Боја: црна
Димензии: 59.5 х 59.5 х 54.8 cm

23,290ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.