ВЕЛОСИПЕД МАКС ГМХ 5.0 БЕЛ 20" СО ДИСКОВИ - КУПИ НА РАТИ
, , ,

ВЕЛОСИПЕД МАКС ГМХ 5.0 БЕЛ 20″ СО ДИСКОВИ

Нема инфо.

Големина на тркала: 20″
Метален рам: 11.5″
Гуми Wanda: 20″ x 1,95
Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач
седиште: Vader Sport со М6 Quick Release
Бандажи: дупли алуминиумски
Предна вилушка: со амортизер
Кочници: Преден и заден диск
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Педали: полу метални со лагери

8,090ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.