ВЕЛОСИПЕД МАКС СИТИ АДВАНС 5.0 ПЛАВ 26" - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

ВЕЛОСИПЕД МАКС СИТИ АДВАНС 5.0 ПЛАВ 26″

Нема инфо.

Големина на тркала: 26″
Метален рам: 15″
Гуми Wanda: 26″x 1,95
Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач
седиште: Vader Comfort Lady со М6 Quick Release
Бандажи: дупли алуминиумски
Кочници: алуминиумски V-brake
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач – Брзо менување (Rapid Fire)
Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Педали: полу метални со лагери

8,290ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.