ВЕЛОСИПЕД МАКС СИТИ КЛАСИК 5.0 ПЛАВ 28" - КУПИ НА РАТИ
, , ,

ВЕЛОСИПЕД МАКС СИТИ КЛАСИК 5.0 ПЛАВ 28″

Нема инфо.

Големина на тркала: 28″
Тенко ѕиден метален рам: 17″
Гуми Wanda: 28″ 700*32C
Рачки за кочници: алуминиумски рачки
седиште: Vader Comfort со М6 Qick Release
Бандажи: дупли алуминиумски
Кочници: алуминиумски V-brake
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач – Shimano Rear 6 Speed
Шифтери на заден менувач – Shimano Rear 6 Speed
Педали: полу метални со лагери
Браници: Метални
Предна корпа
Заден багажник
Предно и задно светло
Браник на ланец

10,590ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.