ВЕЛОСИПЕД МАКС СТЕЛА 5.0 ЦРН 27,5" - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

ВЕЛОСИПЕД МАКС СТЕЛА 5.0 ЦРН 27,5″

Нема инфо.

Големина на тркала: 27.5″
Метален рам: 17″
Гуми Wanda: 27.5″x 1,95
Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач
седиште: Vader Comfort Lady со М6 Quick Release
Бандажи: дупли алуминиумски
Кочници: Преден и заден диск
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач – Брзо менување (Rapid Fire)
Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Педали: полу метални со лагери

9,190ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.