Велосипед EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26"/19" - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Велосипед EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26″/19″

EXPLORER
1 Продажби

Седиште кафено ELI со амортизер
Рачки кафено црни FASHION
Корпа предна ситно плетена црна
Волан 620MM 22.2X25.4MM црн
Сет V ALU без рачки кочници
Предно светло LED
Педали FEIMIN COMFORT поштарски
Среден погон коцка 1/2X3/32″ 44TX170
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Обрач V1 28″ сив 36 дупки V1.28SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава MTB 36R
SP.26X1.75 (47-559)CRNA PNEUMAT.
Браник EUROFENDER PVC црн SPORTY
Фаза на индекс црн 14T-28T SHUN FENG
Заден менувач на кука индексен 6/7 POWER RD18
Рачен менувач REVO S.POWER 6 INDEX SFT-30
Заден трепкач

13,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница