ВЕЛОСИПЕД MAX LAND 7.0 20″ - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

ВЕЛОСИПЕД MAX LAND 7.0 20″

MAX
Нема инфо.

Метален рам 12.5″
Висококвалитетни гуми Wanda 20″×2.35
Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач
Vader Sport седиште со М6 Quick Release
Дупли алуминиумски бандажи 20’’
Предна вилушка со амортизер
Заден Амортизер
Предна и задна Disk кочница
Средна осовина syst.m
Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)
Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 21 speed)
Полу метални педали со лагери Заден Потпирач

7,390ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница