Воздушен компресор Искра MDM100 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Воздушен компресор Искра MDM100

Iskra
Нема инфо.

Реципрочен компресор

Моќност: 2200W • напон: 230V ~ 50hz

Брзина на мирување: 2850 вртежи во минута

Моќност на вшмукување (макс.): 410 l/min

Работен притисок (макс.): 8 бари

Големина на сад под притисок: 100 l

Димензии на садот под притисок: 400 × 700 mm

Димензии на пакувањето во mm (ДxШxВ): 930 x 420 x 775 • NT: 53,5 kg • БТ: 56 кg

Бесплатна испорака

29,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница