Електричен Бојлер VIVAX 80L EWH-80VR - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Електричен Бојлер VIVAX 80L EWH-80VR

Vivax
Нема инфо.

Капацитет: 80L

Моќност електричен грејач: 2000W

Работен напон: 230V

Максимален работен притисок: 0.8MPa

Тип на резервоар: Челичен резервоар заштитен со стакло-керамички слој

Термоиндикатор

Влез и излез за вода од нерѓосувачки челик

Инсталација: Вертикална

Надворешна контрола

Индикаторска светлина

Магнезиумска анода

Греење: 15-75 ° C

Гаранција: 3 години

Бесплатна испорака

6,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.