ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ GORENJE E 5121 SH - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ GORENJE E 5121 SH

Gorenje
Нема инфо.

Енергетска класа: А
Материјал на управувачката плоча: Лакиран метал
Боја: Металик сива
Боја на рачката: Сива металик
Врата: Стакло
Материјал на поклопецот: Стакло
Класична шарка на вратата
Употреблив волумен на рерната: 68L
Максимална површина на тавата за печење: 1.260cm2
Облик на копчињата: Ергономски копчиња
Електрична плоча за готвење
1 експрес рингла + 2 стандардни големи рингли + 1 стандардна мала рингла
лево напред: Експрес рингла 18cm
2 kW,
десно напред: Нормална рингла 14.5cm
1 kW,
лево назад: Нормална рингла 14.5cm
1 kW,
десно назад: Fi 18cm
1.5 kW
Конвенционална рерна-68L
Начини на загревање: Долен и горен грејач
Долен грејач
Горен грејач
Инфра грејач
Мал инфра грејач
Чистење со AquaClean функција
Осветлување
1 длабока емајлирана тава за печење
Решетка на рерната
Водилки за тави: Водилки на извлекување
Чистење со AquaClean функција
Силвермат-емајл (SilverMatte)
Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor)
Потрошувачка на електрична енергија: 0,86 kWh (конвенционална)
Димензии (ШxВxД): 50x85x59,4cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 57,6×95,2×71,8cm
Нето тежина на апаратот: 39,8kg
Бруто тежина на апаратот: 43kg
Моќност: 8.300W

17,690ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница