ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ VOX EHB 604 XL - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ VOX EHB 604 XL

Vox
Нема инфо.

Капацитет на рерна: 72 l
Светло во рерната
Број на рингли 4 места за готвење
Димензии: 2xO180+2xO145mm
Јачина: 1x2000W+1x1500W+2x1000W
Индикатор-показател на електрична рингла
Индикатор за уклучување на термостатот
2грејачи: (1100W+1200W)+грил 2600W
Енергетска класа: А
Димензии (ШxДxВ): 60 x 60 x 85 cm
Термостат
Длабок и плиток плех
Хромирана решетка
Електричен кабел
Фиока
Гаранција: 5 години

13,790ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Продавница

Бренд