ЕЛЕКТРИЧНА КОСИЛКА QT3033 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

ЕЛЕКТРИЧНА КОСИЛКА QT3033

Iskra
Нема инфо.

моќност: 1300W

Напон: 230-240V ~ 50Hz

Брзина во празно: 2850 вртежи во минута

Максимална ширина на сечењето: 380 mm

Прилагодлива висина на сечење: 25/40/55 mm

3 позиции за прилагодување на висината

Волумен на корпа: 40L

Пластично куќиште

Тркала: предни Ø 130 mm // задни Ø 150 мм

24 месеци гаранција

Бесплатна испорака

8,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница