Замрзнувач GORENJE FH400W - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Замрзнувач GORENJE FH400W

2 Продажби

 • Замрзнувач
 • Енергетска класа: А
 • Врата: Метална рачка на врата
 • Климатска класа: SN, ST, N, T
 • 1 компресор
 • Вкупен бруто/нето капацитет: 400 / 380 l
 • Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)
 • Капацитет на замрзнување: 26 kg
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 38 h
 • Механичко управување
 • Рачно одмрзнување
 • Предупредувачки светлосен сигнал за превисока температура во замрзнувачот
 • Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)
 • Стандардно – на врата
 • Простор за замрзнување: 2 корпи
 • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 1,13 kWh
 • Бучност: 43 dB(A)
 • Димензии (ШxВxД): 130 × 85 × 70 cm
 • Приклучна моќ: 150 W
 • Осигурувач: 10 A
 • 5 години гаранција

19,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.