Замрзнувач TESLA 316L RH3200H - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Замрзнувач TESLA 316L RH3200H

Tesla
Нема инфо.

Kaпацитет – 316 L
Енергетска класа (А)
Капацитет на замрзнување – (kg/24h) – 23
Бучава – 42 db
Боја – Бела
Димензии –  (1120 x 845 x 70)
Бесплатна достава
3 Години гаранција

17,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.