Замрзнувач VIVAX 297L CFR-297H - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Замрзнувач VIVAX 297L CFR-297H

Vivax
Нема инфо.

Нето волумен на замрзнувачот [l]: 297

Енергетска класа (for NON EU): A+

Вид: Хоризонтален

Климатска класа: N, SN, ST, T

Енергетско ниво (ново): F

Димензии Ш х В х Д: 112 х 82 х 67

Гаранција 5 години

Бесплатна испорака

18,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.