Камин на пелети LUCA 8 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Камин на пелети LUCA 8

ALFA PLAM
Нема инфо.

Капацитет: 8 kW

Димензии: 500 x 490 x 955 mm

Капацитет на резервоарот за пелет: 23kg

Површина на загревање:51 m2

Тежина: 110/128 kg

Енергетска класа A+

Бесплатна испорака

66,950ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.