Вграден камин PRITY KPW 24 - КУПИ НА РАТИ
, ,

Вграден камин PRITY KPW 24

PRITY
Нема инфо.

 • Енергетска класа A +
 • Вкупна моќност 24 + 3 kW
 • Редуцирана моќност 8 kW
 • Поволен за простор 150 m2
 • Ефикасност 92 %
 • Волумен на котелот 34 l
 • Конекција за ладна и топла вода ″ 1
 • Максимален работен притисок 1,5 bar
 • Напон V / Hz 230/50

145,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
 • Сила на каминот: 6,8,10 kW
 • Погоден за : 55 m²
 • Без приклучок на парно
 • Големина(a x b x h):457 x 570 x 996 mm
Бренд

Продавница