КАФЕМАТ СЕВЕРИН 4496 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

КАФЕМАТ СЕВЕРИН 4496

Нема инфо.

Моќност: 1000W
Капацитет: 10 чаши
Стаклен бокал со рачка
Резервоар за вода со означени нивоа
Отстранлив филтер 1х4
Автоматско исклучување
Копче за вклучување / исклучување со пилот светлина

3,110ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.