Кафемат FUEGO CM-6821 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Кафемат FUEGO CM-6821

Fuego
Нема инфо.

Моќност:850 W

Притисок:15bar

Капацитет на резервоар:1.5l

Безбедносен систем за заштита

Бесплатна испорака

 

4,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница