Кафемат LAVAZZA LM JOLIE LIME - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Кафемат LAVAZZA LM JOLIE LIME

Lavazza
Нема инфо.

Моќност: 1250 W
Притисок на пумпа: 10 bar
Pезервоар за вода: 0.6L
LED on/off индикатор
Должина на кабел: 0.8m
Време на подготовка:25sec
Термоблок систем
Компатибилен со Lavazza A Modo Mio капсули
Користен капацитет на фиоки за капсули 4/5
Автоматско исклучување за 9мин
Напон-фрекфенција: 220–240 V – 50–60 Hz

7,199ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница