Кафемат MESKO MS 4403 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Кафемат MESKO MS 4403

Mesko
Нема инфо.

Моќност:850W
Куќиште од нерѓосувачки челик
Притисок на пумпата: 15 bar
Отстранлив резервоар за вода: 1,6l
Простор за загревање на чаши
Цврст држач за рачката
Може да се подготви еспресо или капучино.
Интегрирана млазница за млеко-пена која обезбедува разноврсни опции за подготовка: за сите видови на кафе и млечни специјалитети како што се
капучино
лате макијато….
Контрола на пареата
Моќниот термо-блок систем за греење обезбедува еспресо со совршена температура од првата чаша

7,699ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница