КАФЕМАТ SEVERIN KA 4826 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

КАФЕМАТ SEVERIN KA 4826

Severin
1 Продажби

Моќност: 1000W
Материјал: нерѓосувачки челик, стакло, пластика
Брусен нерѓосувачки челик
Капацитет на бокал: 1.25 l
Oтстранлив филтер 1 x 4
Предвидена количина до 10 шолји
Прекинувач ON/OFF со пилот светло
Дигитален часовник со програмабилна функција на тајмер,
за активирање на процесот на варење, без притискање на кое било копче
Индикатор за нивото на водата од двете страни
Автоматско исклучување

3,690ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница