Клуб маса Тидас - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Клуб маса Тидас

WOODMAK
Нема инфо.

Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков

Должина: 90cm

Висина: 40cm

Ширина: 50cm

3,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница