Комбиниран фрижидер VIVAX CF-310D NFX - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Комбиниран фрижидер VIVAX CF-310D NFX

Vivax
Нема инфо.

Енергетска класа: F

Нето волумен на фрижидерот: 224 l

Нето волумен на замрзнувачот: 78 l

Број на полици во фрижидер: 4

Број на фиоки во фрижидер: 1

Број на фиоки во замрзнувач: 3

DIGITAL DISPLAY

Eлектронска контрола

Проток на повеќе воздух/ брзо ладење/ LED осветлување/

Низок шум/ висока енергетска ефикасност/ одлична завршна обработка/ боја од нерѓосувачки челик

Димензии на уредот (ШxВxД): 59,5х188,0х63,0 cm

Гаранција 5 години

Бесплатна достава

24,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.