Комода Јована - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Комода Јована

Нема инфо.

Димензии на комодата 1500 х 560 х 400cm
Материјал иверка
Бесплатна достава

8,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд
Продавница