Компјутер PC office - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Компјутер PC office

1 Продажби

Процесор : Intel® H310 Chipset
CPU: Intel Celeron G4930 Coffee Lake Dual Core 3.2GHz
Графика: Intel UHD Graphics 610
Меморија 4 GB DDR4
HDD: 1TB SATA
LAN : 10/100/1000 Mbps Ethernet
Аудио: HD Audio
Бесплатна Достава

12,916ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд
Продавница