КУЈНСКИ РОБОТ GORENJE MMC 1000W - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

КУЈНСКИ РОБОТ GORENJE MMC 1000W

Gorenje
Нема инфо.

Моќност на моторот (max): 1.000 W
AC мотор за сигурно работење
Мек старт на моторот (SoftStart)
Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење
Тивка работа (SilentPower)
3D мешање
Лесно чистење
On/off копче и копче за регулирање на вртежите
Број на брзини за лесно ракување: 7
Автоматска регулација на вртежите за целосно прилагодување на смесата
Додатоци за кујнскиот робот: за месење тесто, за мешање, Маталка за шлаг
Капацитет на садот за мешање и месење: 5 l
Отвор за додавање состојки
Гумени ногарки за стабилност
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
Сигурносен прекинувач за совршена безбедност
Заштита од автоматско вклучување за поголема сигурност во кујната
Заштитен капак
Заштитени погонски делови
Заклучување на моторот за дополнителна сигурност
Куќиште: Алуминиум
Боја: Црна
Преносен материјал: Метал
Должина на приклучен кабел: 1,0 m
Димензии (ШxВxД): 36 x37,2×27 cm
Нето тежина на апаратот: 6,7 kg

12,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница