Лаптоп ACER Aspire 1 A115-22-A8WH - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Лаптоп ACER Aspire 1 A115-22-A8WH

Acer
2 Продажби

Дисплеј:15.6″ (39.6cm)

Резолуција:(1920 x 1080) FHD

Процесор:AMD 3020E 1.20 GHz DualCore

Графика:AMD Radeon™ Graphics

Внатрешна меморија:4GB DDR4

Меморија:128 SSD

Оперативен систем:UEFI Shell

Wireless:IEEE 802.11a/b/g/n/ac

Gigabit Ethernet

Микрофон

HDMI, USB, Network (RJ-45)

Батерија:2 cell Lithium Ion (Li-Ion) –  9h – 45 W

Бесплатна испорака

23,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница