Лаптоп ASUS E210MA-GJ208TS - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Лаптоп ASUS E210MA-GJ208TS

ASUS
Нема инфо.

Дисплеј: 11.6″ (29.4cm)

Резолуција:(1366 x 768) HD 16:9

Процесор:Intel Celeron N4020 Processor 1.1 GHz (4M Cache, up to 2.8 GHz, 2 cores)

Графичка:Intel UHD Graphics 600

Внатрешна Меморија:4GB

Меморија:128 GB SSD

Оперативен систем:WIN

Камера:VGA

Батерија:38WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion

Бесплатна испорака

24,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница