Лаптоп ASUS E410MA-BV1182TS - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Лаптоп ASUS E410MA-BV1182TS

ASUS
Нема инфо.

Дисплеј:14.0″ (35.5cm)

Резолуција:(1366 x 768) HD  16:9

Процесор:Intel Celeron N4020 Processor 1.1 GHz (4M Cache, up to 2.8 GHz, 2 cores)

Графика:Intel UHD Graphics 600

Внатрешна меморија:4GB DDR4

Меморија:128GB SSD

Оперативен систем:WIN10

Камера:VGA camera

Wi-Fi 5 (802.11ac)+Bluetooth 4.1 (Dual band) 1*1

Батерија:42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion

Бесплатна испорака

23,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница