ЛАПТОП DELL VOSTRO 3591 15 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

ЛАПТОП DELL VOSTRO 3591 15

Dell
Нема инфо.

Екран: 15.6″ HD Ready
Резолуција: 1366×768
Процесор: i3-1005G1,1.2 GHz (3.4 GHz)4MB
Графичка картичка: Intelreg UHD
Рам: 4 GB DDR4
Хард диск: 1TB
Аудио: 1×3.5mm/SDRJ-45 (LAN)/HDMI

31,239ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница