ЛАПТОП HP 15-DB1019NIA - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

ЛАПТОП HP 15-DB1019NIA

HP
Нема инфо.

Екран: 15.6″ Full HD
Резолуција: 1920×1080
Процесор: Amd Ryzen 3 3200
U2. 6GHz Turbo 3.50 GHz
Графичка картичка: Radeon Vega 3 Graphics
Рам: 4 GB DDR4
Хард диск: 256 GB SSD
Web камера 720р/1xHDMI

24,649ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница