Лаптоп HP 250G7 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Лаптоп HP 250G7

HP
4 Продажби

  • Резолуција:(1920×1080) FHD
  • Процесор:Intel® Core™ i3-1005G1
  • Графика:Nvidia Geforce MX 110 2GB
  • Внатрешна меморија:8GB DDR4
  • Меморија:256GB SSD
  • Бесплатна достава

30,554ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.