Лаптоп LENOVO IP 3 14IGL05 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Лаптоп LENOVO IP 3 14IGL05

LENOVO
3 Продажби

Дисплеј: 14.0″ (35.5cm)

Резолуција:(1920 x 1080) FHD

Chipset:Intel SoC Platform

Процесор:Intel Celeron N4020 (2C / 2T, 1.1 / 2.8GHz, 4MB)

Графичка:Integrated Intel UHD Graphics 600

Внатрешна Меморија:4GB DDR4

Меморија:256 GB SSD

Без оперативен систем

Аудио:High Definition (HD) Audio

Звучници:Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio

Камера:0.3MP with Privacy Shutter

Микрофон:2x, Array

WLAN + Bluetooth – 11ac, 2×2 + BT5.0

Батерија:Integrated 35Wh – MobileMark 2014: 14 hr

Бесплатна испорака

23,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница