Ласерски Печатар Brother HL1110EYJ1 - КУПИ НА РАТИ
,

Ласерски Печатар Brother HL1110EYJ1

Brother
Нема инфо.

Бренд – Brother
Part Number – NULL
Color/Mono – Mono
Внатрешна меморија – 1MB
Страници во минута – 20 ppm
Duty Cycle – (10 000)
Гаранција – 1 Година

5,050ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.