Лежај МАСИМО - КУПИ НА РАТИ
,

Лежај МАСИМО

2 Продажби

 • Надворешни димензии: 226 x 206 х 78 cm
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
 • Боја: 
 • – Венге
 • – Сонома
  Изработка: Лежај изработен од иверка со две ноќни шкафчиња.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Бесплатна испорака.

9,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.