Машина за перење и сушење BEKO HTE7616 XO - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Машина за перење и сушење BEKO HTE7616 XO

Beko
8 Продажби

 • ProSmart™ Inverter Motor
 • Полнење:фронтално
 • Енергетска класа:B
 • Капацитет:7kg перење,4kg сушење
 • Вртежи:1200 врт./min
 • Програми:15
 • Дигитален дисплеј
 • Bluetooth
 • Одложен почеток
 • Потрошувачка на енергија (перење): 168 kWh
 • Потрошувачка на енергија (сушење):1134 kWh
 • Годишна потрошувачка за вода:17800 L
 • Ниво на бучава:58/64/75dB
 • Димензии:84x60x50cm
 • Бесплатна достава

33,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница