МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ SAMSUNG WD80T4046EE/LE - КУПИ НА РАТИ
-19%
, , ,

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ SAMSUNG WD80T4046EE/LE


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 39,000ден 48,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Мотор: DIGITAL INVERTER 20 год.гаранција
Капацитет за перење: 8 kg
Капацитет за сушење: 5 kg
Број на вртежи: 1400 rpm
Број на програми: 10
LCD дисплеј/Child Lock/Тајмер
Дијамантски Барабан: на кој не се закачуваат алиштата при перење
Eco Bubble технологија: систем на перење со воздушни меури
Hygiene Steam: длабинска и хигиенска чистота со пареа, уништува бактерии и алергени
Air wash: програми за отстранување на мириси и дезинфекција на облеката
Drum Clean: отстранува 99.9 % од бактериите кои предизвикуваат непријатна миризба во барабанот
Фиока StayClean овозможува да се испере поголем дел од детергентот,
со помош на специјално дизајнираниот систем за вода
Функцијата Bubble Soak: отстранување на тврдокорни дамки
Тајмер за одложено перење
Заштита за деца
Бучност 54dB
Димензии (ВхШхД): 850x600x600 mm