Машина за перење FAVORIT W 7122 BLDC - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за перење FAVORIT W 7122 BLDC

Favorit
1 Продажби

КАПАЦИТЕТ 7кг

ЦЕНТРИФУГА 1200вр/мин

ИНВЕРТЕР МОТОР СО 10години гаранција

ЗАШТИТА ПРОТИВ ПЕНА

15 ПРОГРАМИ

АВТОМАТСКИ БАЛАНС

АНТИАЛЕРГИСКИ ПРОГРАМ

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++

ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/55см

20,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница