Машина за перење Gorenje WNPI72B - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за перење Gorenje WNPI72B

Gorenje
Нема инфо.

ИНВЕРТЕР МОТОР со 10 години гаранција
ЛЦД Дисплеј
Капацитет 7кг
1200 вртежи
WaveActive барабан
Функција против гужвање
Функција брзо перење
StopAddGo функција
StableTech Поголема стабилност во текот на работата со специјално дизајнирани страници
SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис
Погодно отворање на вратата Совршено вметнување алишта
Сензори за температура
ниво на вода
полнење и пена
Заклучување – заштита за деца
Заштита од прелевање
Бучност 52dB
Годишна потрошувачка на ел. енергија 166 kWh
А+++ енергетска класа
Димензии 60x85x54.5 цм

22,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Продавница

Бренд