Машина за перење TESLA 6.5kg. WF60831M - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машина за перење TESLA 6.5kg. WF60831M

Tesla
11 Продажби

Капацитет на перење: 6.5 kg
Обртаи на центрифуга: 800
Енергетска класа: Е
Димензии (цм): 59,5 cm x 85 cm x 40 cm
Број на програми: 23
Одложено започнување: Да (3/6/9 часа)
Ниво на бучава (перење): 80 dB
Боја: Бела
Гаранција 5 години
Бесплатна достава

12,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница