Машина за перење VIVAX 6kg. WFL-100615BS - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машина за перење VIVAX 6kg. WFL-100615BS

Vivax
Нема инфо.

Енергетска класа: А+/E

Капацитет: 6 kg

Бр. на вртежи: 1000

Мотор: Стандарден

Гаранција: 36 месеци

Димензии (ВxШxД): 85 x 59,5 x 40 cm

Бесплатна испорака

13,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.