МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ VOX WM 1060 YTD - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ VOX WM 1060 YTD

Vox
Нема инфо.

Енергетска класа: A+++
Капацитет: 6 kg
Брзина на вртежи: 1.000 rpm
Број на програми: 15
Технологија: Aqua-logic system
Индикатор за циклус на перење
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 497 mm

13,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница