Машина за садови Тесла WD460MX - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Машина за садови Тесла WD460MX

1 Продажби

Енергетска класа: А++
Капацитет: 9 сета
7 програми
8 температури
Димензии: 44.8 x 845 x 60 cm
Гаранција 5 години
Бесплатна достава

17,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.