Машина за садови BEKO DVS 05025 W - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Машина за садови BEKO DVS 05025 W

Beko
2 Продажби

 • Енергетска класа:A++
 • Капацитет:10 сета
 • 5 програми
 • 4 температури
 • Одложен старт
 • LED
 • Потрошувачка на вода по циклус:11.9L
 • Потрошувачка на вода годишно:3332L
 • Потрошувачка на енергија по циклус:0.73kWh
 • Потрошувачка на енергија годишно:211kWh
 • Ниво на бучава:49dB
 • Димензии:85x45x60cm

19,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница