МАШИНА ЗА САДОВИ VOX LC 12 A 15 B - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

МАШИНА ЗА САДОВИ VOX LC 12 A 15 B

Vox
Нема инфо.

Енергетска ефикасност: A++
Број на комплети: 12
Број на програми: 6
Ниво на бучава: 52 dB
Еко брзо перење 30 мин.
Програми: Auto Intensive/Quick
Димензии:(Ш/Д/В) 598х850x598mm

15,499ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница