Машина за сушење алишта TESLA WT8H90M 8kg - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машина за сушење алишта TESLA WT8H90M 8kg

Tesla
Нема инфо.

 

8
Енергетска класа A++
Класа на ефикасност на кондензација B
Gore
Табла за команди Displej
0-24 h
Desno
Висина – cm 84.5
Ширина – cm 59.5
Длабочина – cm 64
Бучава 66
125
Пречник врата mm 37.5
Боја Bela
5G

26,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.